עגלת תינוק - המדריך השלם לבחירה הנכונה - מידע מפורט אודות עגלת תינוק - המדריך השלם לבחירה הנכונה
Emama

עגלת תינוק – המדריך השלם לבחירה הנכונה

השוק מציג מגוון של עגלות תינוק ומה שנשאר לכם זה רק לבחור מבין כל השאר עגלת תינוק נכונה וטובה לילדיכם. אז איך בוחרים נכון מבלי להתבלבל ממגוון ההצעות העומדות לפניכם? הנה כמה דברים שיהיה עליכם לקחת בחשבון בעת בחירת העגלה שתהיה גם יפה וגם נוחה. לפניכם עגלות מומלצות שכדאי ואפילו חשוב לקנות כי אחרי הכול על נוחות לא מתפשרים.

איך לבחור עגלה – טעויות שראוי להיזהר מהן

עומדים לפני רכישת עגלת תינוק טובה? התלהבתם מעיצוב מושלם? עצרו רגע, מה לגבי הנוחות? אם אתן בדיוק לאחר לידה, הדבר האחרון שאתן צריכות זה להרגיש מסורבלות ומתקשות להכניס את העגלה לתא המטען של הרכב. זכרו, כאשר מדברים על קניית עגלת תינוק מדברים על מוצר שצריך תקציב לא קטן עבורו. שואלים מה לעשות בשלב הזה? בכדי שתבצעו קנייה שלא תצטערו עליה, הגדירו מראש את הצרכים שלכם לרבות כל הפרמטרים הקריטיים הרבה לפני שאתם משלמים. אחת השאלות שיהיה רצוי כי תשאלו את עצמכם קשורה בבחירת עגלה עם אמבטיה או בלי. גם כאן יידרש מכם לברור האם בנוסף לעגלה יש לכם צורך גם באמבטיה שמתאימה עד גיל שלושה חודשים. רוצים לחסוך את קניית האמבטיה? כיום מציע לכם השוק עגלות אשר יודעות להתיישר לזווית הנכונה ולהפוך גם לטיולון.

הקשר בין הגובה שלכם לבין בחירת העגלה

בחירת עגלת תינוק יכולה להיות גם על פי גובה המשתמשים, האם הם נמוכים או גבוהים? כאן יש לשים לב לגובה הידית וזאת בכדי שיהיה נוח להשתמש מבלי להתכופף. במידה ואחד מבני הזוג שונה בגובהו מהאחר תמיד תוכלו לרכוש עגלה עם ידית שניתן לכוון. כמו כן אם בחרתם להצמיד לרכישה גם אמבטיה יש לזכור כי הגובה שלה משתנה בהתאם לסוג העגלה. פרמטר נוסף הוא גם משקל העגלה, כמה היא שוקלת אם היא מורכבת גם מטיולון? במעמד הזה אנחנו במוצצים ממליצים לכם לבחור עגלה ששוקלת משקל יחסית קל וזאת גם בהתחשב במשקלו המשתנה של התינוק.

לייצר את הנוחיות המרבית באמצעות מידות נכונות

אחד הפרמטרים לבחירת עגלת תינוק קשור גם במידות העגלה לרבות אורכה ורוחבה. יש למדוד את פנים האמבטיה באמצעות מטר. המדידה הזו חשובה כי אחרי הכול נוחיותו של הילד קריטית ביותר הן כשהוא ער והן כשהוא ישן. בו זמנית יש לקחת מידות גם למזרן עצמו- זה המונח בתוך האמבטיה ולא לשכוח גם את מידות הפנים של הטיולון לרבות רוחבם של הגלגלים.

לקפל את העגלה, להכניסה בקלות לכל מקום, לאחסן, להעביר למעלית ולהתנייד בקלות- אלו הם רק חלק מהדברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים עגלת תינוק. צריכים סיוע נוסף? בקרו באתר הבית של מוצצים ותנו לנו לעזור לכם לבחור נכון.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.