מוצרי טיפטיפות - מידע מפורט אודות מוצרי טיפטיפות
Emama

מוצרי טיפטיפות

טיפטיפות זהו שם כולל לסדרה של תרופות מבית כצט, סדרה שיוצרה כפיתרון לבעיות רבות מהן סובלים תינוקות, מרגע הלידה ועד גיל שלוש. סדרה זו נחשבת לקלה מאוד לשימוש עבור תינוקות, משום שמדובר - כפי שניתן להבין מהשם – בטיפות. הרי כל תרופה שמגיעה בצורת נוזל תהיה נוחה יותר, הן עבור התינוק והן עבור הוריו.

כל מוצרי טיפטיפות מותאמים בדיוק לתינוקות, מאמצעי המדידה ועד הרכיבים שהן מכילות. כך, מובטח שלא תינתן לתינוק כמות גבוהה או מינון חזק מידי של תרופה כלשהי וכי תופעות הלוואי של התרופות יהיו מינימליות. סוגי התרופות השונים נותנים מענה לכל תופעה נפוצה.

טיפטיפות נובימול

טיפטיפות נובימול: להורדת חום ושיכוך כאבים

אינספור פעמים שמעתם בוודאי כי הופעת חום אצל תינוקות היא רק הסימפטום ולא המחלה. אמנם חום אכן מעיד על בעיה אחרת, אך גם העניין עצמו מלחיץ מספיק וגורם לכם כהורים חוסר מנוחה ולחץ.

טיפטיפות נובימול יוצרו בדיוק למקרים כאלו. הן מורידות חום ומשככות כאבים אצל תינוקות, שרגישים כידוע למשככי כאבים רגילים. מנה אחת של טיפטיפות נובימול קטנה מספיק כדי שהתינוק יוכל לבלוע אותה. הנוזל מגיע בטעם תות, מה שמבטיח תינוק בלי פרצופים.

טיפטיפות מינרלי: השלמת חוסרים בגוף התינוק

כידוע, אורח החיים המודרני גורם לנו לפגוע בגוף לא אחת. ומדוע? משום שאנחנו מונעים ממנו מינרלים ו-ויטמינים רבים. מה שמפתיע לדעת הוא שגם תינוקות, ממש מרגע הלידה, סובלים מאותם חוסרים ממש.

אבל, חוסר כזה אצל תינוקות משמעותי הרבה יותר: כושר ספיגת הנוזלים אצל תינוק ללא חומרים אלו ייפגע משמעותית והוא עלול להתייבש. טיפטיפות מינרלי נרקחו בדיוק לצורך זה. הטיפות מגיעות בטעם דובדבן וקלות לבליעה, כמו כל אחיותיהן מסדרת טיפטיפות.

טיפטיפות מוקוליט

טיפטיפות מוקוליט: לטיפול בליחה מוגברת

תינוקות רבים עדיין לא שולטים בצורה מוחלטת ביכולת להשתעל באופן רצוני. הוסיפו לכך את נטייתם לדלקות רבות בשנים הראשונות לחייהם ותבינו כי תינוקות זקוקים ללא ספק לתרופה שתדלל את הליחה בגופם.

אמנם הליחה, באופן כללי, באה לשמור על בריאותם של התינוקות, אך כמות רבה מידי עלולה להזיק לו. טיפטיפות מוקוליט נועדו לדלל את צמיגותה של הליחה בגוף התינוק ולהקל על פעילות דרכי הנשימה.

טיפטיפות אלפלפי

טיפטיפות אלפלפי: נגד הנזלת הבלתי נגמרת

קשה לתאר תינוק ללא נזלת, נכון? וכמובן שקשה להבין איך מתגברים עליה. זו אחת המחלות הכי קשות לפיתרון, אך במסגרת סדרת טפטיפות ישנו פיתרון יעיל מאוד, נגד נזלת וגודש: טיפטיפות אלפלפי. וגם כאן מדובר בטיפות קלות לבליעה ולשימוש לכל תינוק.

טיפטיפות סימיקול

טיפטיפות סימיקול: להפסיק עם כאב הבטן הנוראי הזה

תינוקות בוכים בחלק גדול מאוד מחודשי החיים הראשונים שלהם. התסכול הגדול ביותר של הוריהם הוא שהם לא יודעים בדיוק למה זה קורה. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא גזים בבטן – תופעה מאוד נפוצה בקרב תינוקות 'טריים', שעלולה לגרום להתקפי בכי איומים.

טיפטיפות סימיקול מאפשרות טיפול יעיל ובעיקר קל בתופעה הזו. כמה טיפות בכל יום במשך שבוע – וההקלה תורגש בכל רחבי הבית, באחריות. הטיפות הללו מכילות חומר שמסייע בפרוק גזים ובהקלה משמעותית על התקפי הכאב של תינוקכם.

ישנם שני מוצרים נוספים בסדרת טיפטיפות, שמשלימים יחד את כל מה שהתינוק צריך בימיו הראשונים באוויר הפתוח: טיפטיפות ויטמין D וטיפטיפות פריפל 3. אלו עוזרות להתגבר על חוסר בויטמינים וברזל, החיוניים מאוד להתפתחותו של התינוק.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.