פרקטים לחדר הילדים - מידע מפורט אודות פרקטים לחדר הילדים
Emama

פרקטים לחדר הילדים

טעם טוב וחיבה לעיצוב נחשבו פעם לנחלתם הבלבדית של המבוגרים ובעלי ניסיון החיים. אבל מסתבר כי בבית המעוצב לתפארת – גם לילדים מגיע. אין שום סיבה אמיתית שלא להשקיע בחדר הילדים, בפרט בבתים שבהם חדרי שינה מעוצבים להורים מהווים דבר מה טבעי וברור מאליו. רוצים לשפר את חדר השינה של הילדים ולהוסיף לו פרקט משגע? יש לנו 5 המלצות לבחירת פרקט לחדר הילדים.

 

הפרקט שאיננו מחליק

אין ספק כי צבעם של הפרקטים השונים הינו מרכיב בעל משמעות לשם בחירת פרקטים לחדר ילדים אבל לפני כן יש דבר מה חשוב אף יותר. בין הדגמים המוצלחים ביותר ניתן למצוא את אלה שמאופיינים בעיצוב למניעת החלקה. רק לאחר שמוודאים שמבחינה זו אתם מכוסים, אפשר לשים לב למאפיינים נוספים, שיהפכו את חדר הילדים המאובזר לכדי חדר שינה מעוצב.

 

הפרקט שמתאים לעיצוב הכללי

יתכן שאתם כבר מכירים את ההמלצה לגבי בחירת פרקט עבור חדר השינה למבוגרים. הפרקטים הטובים ביותר ייבחרו כך שיתאימו לסגנון שאתם מעדיפים עבור מיטות זוגיות מעוצבות. גם פרקט שנראה באולם התצוגה מרהיב במיוחד, אם הוא לא יתאים למיטה שלכם הוא פשוט לא יתאים לכם. כך גם בחדר הילדים, בחרו עיצוב של פרקט שישתלב היטב עם סגנון המיטה שלהם והארון שלהם.

 

לא מנקר עיניים

אנו ממליצים בחום לא לבחור פרקט לחדר שינה בעיצוב מנקר עיניים. דגם שיתאים מאוד למשרד מפואר ייראה ממש לא לעניין בחדר הילדים. כדאי לבחור אחד שמשדר תחושה של חמימות ביתית. כמובן שגם כך יש לכם טווח רחב מאוד של בחירה, כך שקרוב לוודאי שתוכלו למצוא פתרון לטעמכם. גם כזה שיעניק לחדר עיצוב חמים ונעים ובמקביל, יתאים לטעמם של הילדים ולסגנון הכללי של החדר כולו.

 

להרגיש נעים ברגליים

יתכן ששמעתם דבר או שניים לגבי פרקטים סינטטיים. אנו בהחלט מודעים לכך כי מדובר בפתרונות מוזלים ביחס לפרקט הטבעי אבל שימו לב לדבר הבא. גם אם הפרקט הסינטטי נראה מאוד דומה לדגם שעשוי עץ טבעי מלא, יש הבדל די משמעותי בתחושה. אם הילדים שלכם שמים מאוד לב לדברים כאלה, הם ירגישו הרבה יותר בנוח עם פרקט טבעי. זה הדגם שמאפשר להרגיש נעים ברגליים, עבור הילדים שאוהבים להתרוצץ בבית יחפים. אם הילדים לא כל כך מתייחסים לכך, אם המגע של העץ לא מדבר אליהם, פרקט סינטטי במחיר נוח יותר בהחלט יכול להוות בחירה ראויה.

 

להאיר את החדר כולו

אנו סבורים כי חדרי שינה לילדים צריכים להיות מוארים ומאווררים בשונה מחדרים אחרים בבית כדוגמת הסלון, שבו הריהוט משחק תפקיד יותר מהאוורור והאורות שצריכים להיות מינימליסטים ובעלי התאמה לאביזרים  השונים בו, כדוגמת השולחן סלון או המזנון. מבחינת אוורור, חלון פתוח מספר שעות ביום יעשה את העבודה (תוכלו לשקול סורגים לטובת הבטיחות). מבחינת תאורה, לא רק גוף התאורה חשוב. כדאי לבחור פרקט בצבע הנוטה לבהיר משום שהוא מקנה אפקט מואר הרבה יותר.

 

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.