שירות סטרימינג לילדים - איך לבחור נכון והאם זה בטוח? - מידע מפורט אודות שירות סטרימינג לילדים - איך לבחור נכון והאם זה בטוח?
Emama

שירות סטרימינג לילדים - איך לבחור נכון והאם זה בטוח?

שירות סטרימינג לילדים הוא שירות תוכן לילדים, עם מגוון סדרות וסרטים בטוחים המיועדים לילדים. את שירות הסטרימינג ניתן להפעיל כאפליקציה מכל מכשיר – טלוויזיה, מחשב, טאבלט ואייפון, בדומה לנטפליקס. בשנים האחרונות הפלטפורמה התרחבה מאוד, והיא מכילה תוכן מקורי גם מהארץ, ממיטב המשפיענים שילדים אוהבים. מהם היתרונות של סטרימינג לילדים לעומת ערוצי הילדים בטלוויזיה, ואיך תבחרו בצורה נכונה ויעילה שירות סטרימינג עבור ילדיכם?

מהם היתרונות של סטרימינג לילדים לעומת תשדירי טלוויזיה?

סטרימינג לילדים הוא ערוץ עם תכנים לילדים בלבד, בעוד תשדירי טלוויזיה לילדים הם חלק ממאגר ערוצים שלם, כידוע. לא מעט מההורים מעדיפים שהילדים שלהם יצפו בתוכן סטרילי לילדים, מבלי שיש להם את האפשרות לשייט בין הערוצים ולהיחשף לתכנים שאינם מומלצים לגילם. בנוסף, בסטרימינג יש תוכן מגוון לילדים אשר מתחדש כל הזמן, בעוד בערוצי הילדים בטלוויזיה השידורים חוזרים על עצמם וכמובן לא מאפשרים בחירה - מה שיש על המסך – זה מה שצופים. לצערנו, זה לא תמיד עובד. בהנחה שאנחנו רוצים שהטלוויזיה תעסיק את ילדינו בכיף, מומלץ לתת להם את האפשרות לבחור את הסרט או הסדרה בה הם רוצים לצפות, ולא להיות תלויים בלוח השידורים הבסיסי. ולסיכום: המגוון, היכולת לבחור את מה שמתאים לצפות באותו הרגע, והביטחון שלכם שהילדים נחשפים לתכנים המותאמים להם לאחר שהגדרתם באפליקציית הסטרימינג את גילם.

איך לבחור שירות סטרימינג עבור ילדים?

ישנן מספר אפשרויות לשירותי סטרימינג לילדים. כדי לבחור את השירות הטוב ביותר עבור הילדים שלכם, יש מספר פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון:

  • צפייה ממספר מכשירים – כדאי לבחור בשירות סטרימינג שמאפשר צפייה ממספר מכשירים, בהתאם להעדפה של הילדים ובעיקר שלכם. לדוגמה, אם אתם רוצים שהילדים יצפו בסרטים או סדרות תוך כדי שכיבה במיטה או בזמן נסיעה, אז כדאי שתוכלו להפעיל את אפליקציית הסטרימינג מהטאבלט ומהטלפון הנייד. כמו כן, אם יש לכם מספר ילדים צעירים, כדאי לבדוק אפשרות לצפייה ממספר מכשירים במקביל.
  • תוכן עשיר – עד כמה שירות הסטרימינג מגוון בסרטים ותוכן כדוגמת סדרות לצפייה ישירה , בחרו בספרייה מגוונת ועשירה ככל שניתן כדי לספק לילדיכם יותר תוכן לילדים בפחות כסף.
  • בקרה על התכנים – אמנם מדובר בסטרימינג לילדים, אך יתכן שתעדיפו שהילד בן ה-5 שלכם לא ייחשף לסרטים המיועדים לילדים בגיל 8 או 10, לדוגמה. לכן, מומלץ שבשירות הסטרימינג ניתן יהיה לציין מראש את גיל הילד כדי שיותאמו לו תכנים או לחלופין להגביל תכנים מעל גיל מסוים.
  • האם השירות בכלל מתאים לילדים שלכם? יש שירותי סטרימינג שיהיו אידיאליים לילדים מגיל 3, ויש שירותי סטרימינג עם תוכן עשיר לילדים עד גיל 8, ומי שמעבר לזה – קצת ישתעמם. גם את זה ניתן לבדוק מראש.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.