מטבחים לילדים - סוגים, מחירים ויתרונות - מידע מפורט אודות מטבחים לילדים - סוגים, מחירים ויתרונות
Emama

מטבחים לילדים - סוגים, מחירים ויתרונות

להיות הורים בימי קורונה זה לא דבר פשוט וקל. לאחר סגר של שנה ההורים כבר תולשים שערות מרוב חיפושי אטרקציות לילדיהם. יצרנו עבורכם מדריך לרכישת מטבח לילדים, כך שתוכלו למצא אטרקציה משחקית שלא תדרוש מכם מאמץ ותספק לילדיכם מקסימום הנאה.

 

ילדים אוהבים להרגיש מבוגרים

יש ילדים אשר מאוד אוהבים צעצועים העובדים מדור לדור. אנו יכולים לראות את התופעה הזו למשל עם בובות משחק או צעצועים נוסטלגיים בדיוק כמו בעבר, גם היום הורים רבים ירכשו לילדיהם מטבח לילדים אשר נראה ממש כמו כמו מטבח אמיתי שבו הילדים מדמיינים שהם מבשלים, אופים ומנקים אחריהם את המטבח ואת הצלחות. דבר זה הוא ערך עצום עבור ילדים, שכן זה גורם להם להרגיש כמו גדולים, גם בלקיחת האחריות וגם בפיתוח הדימיון שלהם.

 

אז איזה מטבח לילדים כדאי לי לבחור?

כיום אנו יכולים למצוא מגוון עצום של חברות שונות, חלקם מוגי ילדים וחלקם בחנות צעצועים לילדים של תחליפים סיניים אשר מייצרים ומשווקות מטבחי משחק. המטבחים מגיעים בשלל גדלים וצורות שונות ובשלל עיצובים בעלי אביזרי מטבחי מגוונים מגוונים המעניקים תחושה לילד כי מדובר במטבח אמיתי. כך הילדים נסחפים אל תוך עולם של עובדי מטבח ונהנים מכך מפני שהם עושים את הפעולות שההורים שלהם עושים במטבח.

 

יתרונותיו של מטבח לילדים

כמו בהרבה משחקים וצעצועים לילדים,  גם למטבחי צעצוע ישנם יתרונות רבים החשובים מאוד לתהליך ההתפתחות הקוגניטיבים והמוטורית של ילדיכם.

  • מטבח משחק לילדים מאפשר להם לחקות את פעולת הבישול והניקיונות שההורים שלהם עושים במטבח למבוגרים. כך הילדים מתרגלים מעשים של מבוגרים ויוצרים תקשורת לא רק עם עצמם, אלא גם עם ההורים וגם עם חומרי המטבח השונים. גם אם הם לא הכינו אוכל באמת, הם דמיינו זאת כל כך חזק שהם באמת מאמינים בכך. כלים אלו יהיו עבורם יתרונות משמעותיים כשיגדלו.
  • מטבח צעצוע יאפשר לילדיכם להכיר כיצד בנוי מטבח בגודל אמיתי. כך הם ילמדו על המרכיבים והאביזרים השונים של המטבח ועל תפקידם של כל אביזר או חומר גלם. לכן, ככל שהמטבח שלכם יהיה מפותח יותר ודומה למטבח בגודל אמיתי, כך הילדים ילמדו הרבה יותר דברים על העולם האמיתי.
  • מטבח לילדים יכול להיות תחליף ראוי למשחקים עם חברים או למסגרות שונות וחגים. במטבח הילדים לומדים על החיים האמיתיים ורוכשים כישורים שיעזרו להם מאוד בהמשך חייהם.

 

אז איזה מטבח לרכוש?

בדקנו מגוון מותגים וסוגים של מטבחים וערכנו עבורכם בקצרה את סוגי המטבחים לילדים:

סט מטבח בהרכבה עצמית: מטבח הכולל את כל מה שנמצא במטבח הביתי הרגיל. בין האביזרים תמצאו: כיור, שטח עבודה, מדפים, שטחי אחסון ואפילו מתקן דמוי מיקרוגל ובנוסף אפשר לרכשו אביזרים נלווים כמו: סירים, צלחות, כוסות ועוד. מטבחים לילדים אלו תמצאו בכל חנות צעצועים ובכל חנות משחקים. המטבח פשוט להתקנה. הוא מגיע בשלל צבעים ובמגוון עיצובים. הוא נותן תחושה אמיתית של מטבח.

מטבח פיט סויז: מטבח צעצוע המכיל בדיוק את כל מה שילדים צריכים ממטבח. המטבח כולל: ארונות, כיור, סט כלים, סט סירים ושעון מיוחד לאפייה. אנו ממליצים על מטבח זה כי הוא מכיל את כל מהשיש במטבח אמית. המטבח עשוי מעץ מלא וניתן להתקין אותו באופן פשוט ועצמאי.

מטבח שף לילדים: זהו מטבח מאוד מאובזר המכיל את כל מה שיש במטבח אמיתי של שפים. המטבח כולל: כיריים, תנור, ארונות אחסון ושטחי עבודה. ניתן לרכוש מעל 25 אביזרים שונים. המטבח מעוצב כמו מטבח שף מקצועי. כל פרט משמיע קולות בעת בישול במטבח, נוח ופשוט להרכבה עצמית.

 

 

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.