צעצוע מושלם ליום הולדת לילדים - מידע מפורט אודות צעצוע מושלם ליום הולדת לילדים
Emama

צעצוע מושלם ליום הולדת לילדים

אין הורה שאינו מתוסכל מלחפש מתנות יום הולדת לילדים בגן, בכיתה, בחוד, או לחבר טוב מהשכונה. אז איך תבחרו מתנה מקורית ליום הולדת שלא הביאו לו כבר עשרות לפניכם ושעדיין יהיה בסכום סביר? ערכנו עבורכם מדריך בחמישה צעדים שיעזרו לכם לבחור מתנה מקורית ומעניינת לכל ילד/ה.

כל אחד רוצה להפתיע  במתנה מיוחדת לילד שתהיה באמת תהיה שימושית עבור מקבל המתנה ושל תיזרק בערימת צעצועים שלא צריכים בצד החדר. חשוב להבין כי אנו גם נתונים לתקציב מסויים ולא יכולים לרכוש את כל העולה על רוחינו. לכן כמעט תמיד וישנו קושי בלמצוא רעיונות מקוריים עבור מתנות לילדים.

אז מה קונים?

  • בתחילה נבין במי מדובר. אם מדובר בילד שאינו קרוב אליכם במיוחד (מהגן או חבר של חבר), אנו נמליץ לרכוש מתנה כללית שתמיד עובדת, כגון: סט יצירה, בובת גיבור על שהוא אוהב, או אופני בינבה חמודות בנוסף, תמיד תוכלו לרכוש עבורו תווי קניה, כך שהוא יוכל לבחור בעצמו את המתנה. באמצעות תו הקניה ניתן לרכוש מגוון רחב של מתנות, משחקים לילדים ושלל אפשרויות יירה ואמנות לילדים. כך יתאפשר לו לבחור בדיוק את המתנה שמתאימה לו בנקות הזמן הנוכחית של חייו. למרות שתחום שוברי המתנה נתפש לפעמים כמתנת יומולדת שאינה אישית, ניתן כיום למצוא שוברי מתנה מיוחדים ומקוריים ולהעניק למקבל המתנה יום כיף בלתי נשכח.
  • אם מדובר באדם קרוב, נידרש למאמץ מחשבתי רציני יותר , שכן אתם מכירים אותו ויודעים אילו צעצועים ומשחקים הוא מחזיק בבית (לרוב הילדים יש כבר את הכל ואפילו יותר ממה שהם צריכים) ולכן המצב מאתגר יותר ודורש מחשבה מעמיקה יותר. נסו לאפיין את חוגג היום הולדת חשבו לרגע מה הוא אוהב או על מה שמתם לב שהוא נדלק באירוע שהייתם או מפגש. האם הוא אוהב פעילויות אקסטרים לילדים, בובות גיבורי על, או בכלל משחקי ספורט לילדים? האם הוא אוהב יצירה ואמנות או סקרן לגבי כלי עבודה לילדים? בנוסף שאלו, באיזה שלב הוא נמצא בחייו? האם הוריו גרושים, האם במעבר דירה, גן או בית ספר? איך נראה הבית שלו, או איך הוא מתלבש? לאחר שצמצמתם את האפשרויות, כעת יהיה לכם קל יותר למצוא מתנה שתתאים במדוייק עבורו.
  • אם חוגגים יחד עם כל ילדי הגן, אנו ממליצים לאחד כל הורי הילדים של הגן לאיסוף כסף עבור מתנה אחת , כך יהיה לכם תקציב גדול יותר ותוכלו לרכוש מתנה משותפת שווה יותר שתחזיק לאורך זמן ולא רק תייצר סיפוק מיידי. האופציה הזו היא גם ידידותית הרבה יותר לסביבה ומונעת ערימות של אריזות פלסטיק שנזרקות לפח ובזבוז כסף על דברים שלא באמת צריך.

 

 

חשבו על איזה מתנה אתם רוצים לרכוש:

עשינו עבורכם סדר וקיטלגנו את סוגי המתנות שיש כך שתוכלו להתכוונן מראש לסוג הריגוש שאותו תרצו שמקבל המתנה ירגיש:

מתנות שימושיות לילדים: רצוי לרכוש צעצועים שהתנסינו בהן בבית או בבית של חברים ומשפחה.

מתנות בטווח מחירים רחב – מתנות לילדים שכאלה יכולות להתאים לכל כיס ולשמח לא רק את הילד, אלא גם את ההורה.

מתנות עמידות: מצעצועים ומשחקים אלו אנו מצפים שלא יתפרקו אחרי שבוע וישאירו אצל הילד שברון לב וערימת פלסטיק שאיננו רוצים בבית.

מתנות העונות על צורך התפתחותי: אנו ממליצים מאוד על משחקים לילדים עם ערך מוסף. כאלה שיקנו להם כישורים כלשהם, בין אם חברתיים וקוגניטיביים ובין אם מוטוריים.

מתנות ללא מגדר: גילוי נאות: הכתב מאוד אוהב לא לציית לחוקים חברתיים ולכן מאוד אוהב את הקטגוריה הזאת. היכולות לעניין ולסקרן את שני המינים כאחד מתוך הבנה של הגישה שאומרת שכל הצעצועים והמשחקים שייכים לכולם! בחנות צעצועים או בחנות משחקים, לא צריכה להיות הבדלה של צבעים, צורות או שוני מגדרי כזה או אחר. הם ילדים ואנו אלה שמחנכים אותם ומגדלים אותם לחופש בחירה, לכן חשוב שאנו כהורים נבין את הערכים החברתיים שאנו רוצים להקנות לילדי העתיד.

 

 

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.