הסרת שיער בלייזר למתבגרות - מתי אפשר להתחיל? - מידע מפורט אודות הסרת שיער בלייזר למתבגרות - מתי אפשר להתחיל?
Emama

הסרת שיער בלייזר למתבגרות - מתי אפשר להתחיל?

hair-removal-g2e2d54ed1-640

הסרת שיער היא אחת הפעולות היסודיות שנשים עושות במטרה לשמור על האסתטיקה. כיום מהווה הסרת שיער בלייזר תהליך יסודי ומקובל שחלק ניכר מהנשים עובר. עם השנים, הגיל הממוצע של נשים שעוברות הליך הסרת שיער בלייזר נמצא בירידה. הורים מסכימים לרוב להסרת השיער במטרה למנוע חיכוכים ולשמור על אווירה טובה בבית. אבל מתי באמת אפשר להתחיל לבצע הסרת שיער לנערות מתבגרות? האם אפשר לעשות הסרת שיער גם בגיל ההתבגרות? ואם כן – מה חשוב לדעת כשעושים את זה? באילו אזורים בגוף אפשר להסיר שיער? מהי השיטה המומלצת להסקת שיער בלייזר? להלן התשובות.

 

מה זה הסרת שיער בלייזר ואיך היא מתבצעת

הסרת שיער בלייזר מתבצעת באמצעות שימוש באמצעי ייחודי המקרין קרני לייזר על השערה. אור בתדרים מסוימים עשוי להיספג בשערה ולחמם אותה. החום עובר במהירות לשורש של השערה ומחמם אותו. החימום הורס את השורש של השערה, מסיר אותה ולא מאפשר לה לגדול שוב. לא ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר מראש, באזורים שעלולים להיות נגועים. אך ורק אחרי שהשערה כבר צמחה ויש לה זקיק, ניתן להשמיד אותו בפעולה ממוקדת. נערות בגיל ההתבגרות שהשיער שלהן צומח בחלקים שונים בגוף, יכולות בהחלט לבצע את ההסרה כנדרש. עם זאת, חשוב לדעת שמדובר בתהליך ולא בפעולה אחת ויחידה.

מתי אפשר להתחיל לבצע הסרת שיער

אי אפשר לנקוב בגיל מדויק שבו אפשר להתחיל להסיר שיער בלייזר. באופן כללי, מדובר בגיל שבו הילדות עומדות על דעתן ומרגישות שהשיער שצמח להן באזורים שונים בגוף פשוט מפריע. ככל שהשיער הזה בולט יותר, כך הדרישה של הילדות תהיה תקיפה יותר. חלק משמעותי מאנשי המקצוע המתמחים בנושא, מציעים להתחיל הסרת שיער בלייזר לבנות לפחות שנה לאחר התחלת המחזור החודשי. אצל בנות שהמחזור שלהן התחיל מוקדם, הגיל המינימלי הוא 14. חוקרים אחרים סבורים שלפני גיל 19 הסרת שיער איננה מיטיבה עם הנערה. בכל מקרה, כל נערה שהשיער שלה צומח באופן בולט, צריכה לדעת שיש פתרון, והוא יכול להיות מיושם בשלב מוקדם יחסית בחייה.

באילו אזורים בגוף ובאילו שיטות מבצעים הסרת שיער בלייזר

למעשה, הסרת שיער בלייזר ניתנת לביצוע בכל מקום שבו יש הצטברות משמעותית של שיער. עם זאת, סדר עדיפויות נכון יכול להיות:

  1. הסרת שיער באזורים חשופים ובולטים (שפם, בית שחי, ידיים)
  2. הסרת שיער באזורים גדולים (בטן, גב, רגליים)
  3. הסרת שיער בלייזר באזורים פחות חשופים אבל משמעותיים לפי בחירת המטופלת.

בשוק קיימים מכשירים שונים להסרת שיער בלייזר. ההבדל ביניהם טמון בעיקר באורך הדל, אפשרות הקירור של האזור אחרי חימום השערה והאפשרות לראות טוב יותר את האזור  השעיר.

אם יש לך עניין בביצוע איכותי ומקצועי של הסרת שיער בלייזר, באמצעות שיטות מתקדמות, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם להמשך התהליך.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.