טיפטיפות נובימול - מידע מפורט אודות טיפטיפות נובימול
Emama

טיפטיפות נובימול להורדת חום אצל תינוקות

טיפטיפות נובימול

החום עולה והתינוק בוכה - איזו הרגשה רעה זו לכל הורה. כדי להוריד את החום במהירות אפשר להשתמש בתרופות כמו טיפטיפות נובימול, שהיא תרופה המסוגלת להוריד לתינוק שלך את החום תוך חצי שעה. התרופה מאושרת על ידי משרד הבריאות לשימוש החל מתינוקות מגיל אפס, כלומר גם מייד לאחר הלידה.

חום אצל תינוקות

חום אצל תינוקות היא תופעה שכיחה מאוד, ובכל זאת, הורים טריים עלולים להיכנס לפאניקה כאשר זה קורה. הופעת חום אצל תינוקות היא לא סיבה לרוץ לבית חולים. הגעה לרופא או לבית חולים עקב חום תהיה מוצדקת רק במקרים הבאים:

•חום אצל פעוטות קטנים משלושה חודשים

•חום שנמשך למעלה משלושה ימים

•תינוקות הסובלים ממחלות רקע

•חום מלווה בהקאות, קשיי נשימה או כל תופעה חריגה אחרת

במקרים אחרים, הגעה לבית חולים אינה מוצדקת ואף מסוכנת. בבתי החולים יש ריכוז גבוה של וירוסים וחיידקים. מערכת חיסון אצל תינוקות קטנים טרם מתפתחת בחודשים הראשונים, ולכן הם יכולים להידבק. כאשר התינוק שלכם סובל מחום שמעל ל-38.5 מעלות, תרופה כמו טיפטיפות נובימול תאזן תוך חצי שעה את רמת החום בגוף.

טיפטיפות נובימול נגד כאבים

גורמים נוספים מעבר לחום, יכולים לגרום לתינוקות לחוש כאב. כולנו יודעים מה זה כאב שיניים, המצב אינו שונה כאשר מדברים על בקיעת שיניים אצל תינוקות. רוב התינוקות סובלים כאשר בוקעות להם השניים הראשונות. במקרה זה, רצוי להשתמש במשכך כאבים מיוחד לגיל הרך.

טיפטיפות נובימול מכיל פארצטמול, שהוכח מדעית וקלינית כיעיל להורדת חום אצל תינוקות ואצל מבוגרים. מעבר לכך, הוא יעיל מאוד גם לשיכוך כאבים, כולל כאלו הנגרמים עקב בקיעת שיניים אצל תינוקות. טיפטיפות נובימול יוצר במיוחד עבור תינוקות, ולכן הוא כל כך יעיל ולא מסוכן.

טיפטיפות נובימול במינון הנכון

המינון הנכון של התרופה, כמו שכתוב בעלון לצרכן, הוא 0.15 מ"ל. להקפדה על מינון נכון יש כאן חשיבות כפולה: אם התינוק יקבל מינון נמוך מהמומלץ, התרופה לא תהיה יעילה. מנגד, אם יקבל מינון גבוה מהמומלץ, זה יכול לגרום לו נזק בריאותי. בכל מקרה, מספר המנות המקסימאלי ליום בכל הגילאים הוא חמש.

טיפטיפות נובימול, בשונה מתרופות אחרות לתינוקות, היא תרופה מאוד קלה לשימוש. בתוך האריזה מקבלים מזרק חדשני, המאפשר למדוד במדויק את כמות התרופה הניתנת. בנוסף לכך, טיפטיפות נובימול כוללת נוזל טעים ולכן, התינוק שלך יבלע את הטיפות הנכנסות לפיו מבלי להתנגד כלל.

>> מחשבון נובימול לחישוב מינון התרופה

>> עלון לצרכן

לא צריך מרשם

את התרופה אפשר לקנות בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא. עצם העובדה שהתרופה לא דורשת מרשם למרות שהיא מיועדת לתינוקות ולפעוטות, מראה עד כמה התרופה בטוחה ולא מסוכנת. תמיד טוב שהיא תהיה בבית, אבל אם נתקעת בלי והתינוק מתחיל לבכות מכאבים - אפשר להשיג אותה בקלות בכל בית מרקחת, כולל רשתות הפארם.

חיים רגועים עם טיפטיפות נובימול

גידול ילד הוא דבר מדהים. יחד עם זאת, הוא מלא אתגרים. לא פשוטים החיים ללא שינה, אך הרבה יותר לא פשוטה הידיעה שהתינוק שלך סובל. אומרים שמי שמבשל ביום שישי אוכל בשבת? אנחנו אומרים מי שמתכונן מראש יהיה מוכן ברגע האמת. אי אפשר לדעת מתי החום יפרוץ. לכן, כדאי להחזיק טיפטיפות נובימול בכל בית שיש בו תינוק.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.