מתנה קטנה ליולדת יכולה לעשות את ההרגשה הטובה ביותר לאחר הלידה
Emama

מתנה ליולדת

הלידה הגיעה, התינוקת המהממת יצאה ומעכשיו הגיע הזמן להתחיל משפחה. האישה מתחילה לקבל פידבקים על המסע הארוך שחוותה לאחרונה, לטוב ולרע. לרוב, עוד לפני שהאמא הטרייה מתעוררת לאחר הניתוח, משפחה וחברים קרובים מחכים לה בחדר שלה עם מתנות ליולדת הטרייה. לדאוג שהדבר הראשון שיהיה לך על הפנים יהיה חיוך.

מתנות במארז מוכן

לא תמיד אנחנו מצליחים לקלוע לטעם המדויק של כל אישה, לפעמים כשחברה קרובה יולדת אנחנו רוצים לתת לה מתנה מעניינת ושתהיה קרובה ביותר שאפשר לטעם שלה, משום שלא תמיד זה אפשרי כי ההיכרות צריכה להיות מעמיקה מאוד בשביל שזה יקרה אז קונים לה מתנה שהיא מארז מוכן עם כמה וכמה הפתעות בפנים שתצליח להפתיע כל אישה, החל מקרמים, בשמים, כלי איפור וכלי טיפוח שונים שבדרך כלל חביבים על כל אישה, בטח כזו שמרגיש שחזרה להיות בשגרה.

מתנות לתינוק שנולד

לפעמים, לא רק האישה מקבלת מתנות. משום שאפשר לראות שבזמננו היום מוצרים לתינוקות עולים לא מעט רבים מסביב קונים מתנות לתינוק שנולד על מנת לחסוך את הכאב הראש הראשוני עבור האמא הטרייה, לא תמיד היא יכולה (מבחינה תקציבית ומבחינת זמן פנוי) ללכת ולקנות בעצמה.

מתנות לתאומים

ישנן חבילות רבות אשר מגיעות במיוחד עבור התאומים, כאשר לתאומים לרוב מדובר באותה מתנה אך כפולה, כך שהמתנה למרות שהיא באותו המחיר לפעמים כמו המתנות הקודמות שהצענו, מדובר במתנות קטנות יותר אך בכפילויות של שתיים למען התאומים החדשים במשפחה. שימו לב, כאשר אתם קונים חבילה, ישנה אפשרות של משלוח אפילו עד פתח הבית חולים, לא תמיד אתם יכולים להגיע לבית החולים לברך את היולדת, אל תוותרו על ההרגשה הטובה למען החברים הקרובים ושלחו לה מתנה מקורית ושמחה ליום הלידה.

המלצות הפורטל:

הבהרה

המידע המופיע באתר זה, לרבות מידע בנושאי בריאות, המלצות וטיפים, הינו מידע כללי בלבד, ואין בהם כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה, במיוחד בנושאי בריאות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.